Wielka Brytania ujawnia przypadki "ufologiczne"

Moderator: dudi

Post Reply
User avatar
Yenna
Generalissimus domownikuss
Posts: 2870
Joined: 18 Jun 2007, 19:42
Contact:

Post by Yenna »

Ciekawe -poczytaj.
Będzie tego 200 tomów ujawnianych systematycznie.
Teraz pierwsze 30 ujawnili.
Isia
z bukowego domu:)
Posts: 3265
Joined: 25 Sep 2007, 21:29
Contact:

Post by Isia »

A ja też kiedyś widziałam coś dziwnego.Przed maturą wyszłam na siusiu z psem około 1 w nocy(przerwa w kuciu) przed nasz dom.Uliczka cicha,światła w ramach oszczędności wyłączone i nagle dziwny dźwięk - a potem światło na niebie.Myślałam na początku,że samolot,bo mieszkałam blisko lotniska,ale to zawisło nieruchomo.Duży krąg światła i skrzypiący dźwięk.Stałam i patrzyłam do momentu,kiedy mój dzielny pies kitę podwinął i zwiał.No to ja za nim - biedak ze dwie godziny pod łóżkiem przesiedział trzęsąc się ze strachu,a bojowy zwykle był.Do tej pory nie wiem,co tak psinę wystraszyło?Czyżby UFO? :mrgreen:
mio
domownik
Posts: 187
Joined: 12 Feb 2008, 20:03
Contact:

Post by mio »

[quote="Isia"]A ja też kiedyś widziałam coś dziwnego.Przed maturą wyszłam na siusiu z psem około 1 w nocy(przerwa w kuciu) przed nasz dom.



na "siusiu" :shock: ..."przed dom" :shock: ...
rzeczywiscie, dziwne...
:lol: :lol: :lol:
Isia
z bukowego domu:)
Posts: 3265
Joined: 25 Sep 2007, 21:29
Contact:

Post by Isia »

Bo to prawie na wszi było :562:
zuska_
chochlik domowy
Posts: 3556
Joined: 19 Jun 2007, 15:29
Contact:

Post by zuska_ »

wiecie do tej pory załuje,że nie zdążyłam zrobic zdjęć na szkolnym boisku.zwróciła mi na to pani mojego dziecka.a były tam sobie kręgi.takie dziwne,bo to snieg swiezutki,nie tknęty ludzka stopa a kęgi takie jak przy rzuceniu kamienia w wodę.największy miał średnicę ok.30 metrów.i to bylo dziwne ,ze np.w miejscu gdzie rosło drzewo krąg przechodził sobie dalej tak jak gdyby to wcale nie była przeszkoda.a widac to bylo tylko z wysoka,z parteru nie.
następnego dnia już były zadeptane i częściowo roztopione,bo padał deszcz ale jeszcze się trzymaly.
do tej pory nie wiem czym to moglo byc spowodowane.jakies niewielkie wstrząsy sejsmiczne,jakieś promieniowanie....a moze i UFO?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users