He,he , zakręcona jestem dalej i Muminkowe klimaty wciskam gdzie się da ;)
Tove Jansson - o niej pisze Joanna Olech ,piękne :
http://tygodnik.onet.pl/1545,1130470,dzial.html
Autorzy
Moderator: Bea
-
agnieszka
- Generalissimus domownikuss
- Posts: 1856
- Joined: 22 Jun 2007, 00:41
- Contact:
-
Bea
- domownik
- Posts: 137
- Joined: 18 Jun 2007, 12:36
- Contact:
Agnes , Leo Lionni jeszcze w Polsce nieobecny , ja mam jego ksiązkę o myszy Frederick -piekną opowieść o inności .Lionni nie tylko pisze ale przede wszystkim ilustruje .chętnych zapraszam na stronę :
http://www.randomhouse.com/kids/lionni/
oraz:
http://www.shrewsbury-ma.gov/schools/be ... ooks1.html
http://www.randomhouse.com/kids/lionni/
oraz:
http://www.shrewsbury-ma.gov/schools/be ... ooks1.html
Who is online
Users browsing this forum: No registered users