siwe jest ładne

w co się ubrać, jak dobrze wyglądać, czym umyć głowę, i w czym spłukać;) które kosmetyki są dobre, no i oczywiście jak schudnąć, ewentualnie przybrać kilka kilogramów:)))
Haniutka
samurajka
Posts: 7107
Joined: 04 Jul 2007, 23:53
Contact:

Post by Haniutka »

:lol:
Ludzie myślą - kiedy ona zaczynała, że ma takie duże dzieci :shock: ?
pewnie do tego jestes drobna i niewysoka???

ja jestem dosc duza, więc mnie nie posądzaja o wczesne początki :lol:
Last edited by Haniutka on 01 May 2008, 00:16, edited 2 times in total.
...sens w ogóle nie wchodzi w grę.Ja nie mam sensu, Ty nie masz sensu, żaden jedzenia kęs nie ma sensu.
Gry są bez sensu, sny są bez sensu, nawet- niestety- sens nie ma sensu…
zuska_
chochlik domowy
Posts: 3556
Joined: 19 Jun 2007, 15:29
Contact:

Post by zuska_ »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jaka Ty Haneczko jesteś? :lol: :lol: :lol: :lol:
nie zapominaj ,ze się widziałyśmy......
Babka4
Generalissimus domownikuss
Posts: 1733
Joined: 21 Jun 2007, 10:25
Location: Toruń
Contact:

Post by Babka4 »

mój łyso-rudy chłop
:D
4 dzieci od 21 do 13 lat (2018 r.)
półetatowa kura domowa ;)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users