Fajne cytaty

rycerzowa
naczelny amerykanista
Posts: 1454
Joined: 20 Jun 2007, 23:40
Contact:

Fajne cytaty

Post by rycerzowa »

Niedaleko pada elektryk od kombinerek
rycerzowa
naczelny amerykanista
Posts: 1454
Joined: 20 Jun 2007, 23:40
Contact:

Post by rycerzowa »

Nie cierpię. Zwłoki.
rycerzowa
naczelny amerykanista
Posts: 1454
Joined: 20 Jun 2007, 23:40
Contact:

Post by rycerzowa »

"Długą drogę przeszła Ameryka od Chaty Wuja Toma do Baraka Obamy"
User avatar
Q-mamma
epikurejka w rozpaczy
Posts: 6147
Joined: 16 Jun 2007, 11:46
Location: Tychy
Contact:

Post by Q-mamma »

Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz
kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę
świeci słonce i wszyscy się do ciebie uśmiechają - narkotykom powiedz -
NIE!


Wszystkie kobiety marzą o przystojnych, czułych kochankach. Niestety,
wszyscy przystojni, czuli faceci mają już kochanków
.



Co to jest, gdy iluzjonista wyciąga z kapelusza to, co chciał?
Sztuczka. A kiedy kobieta wyciąga ze swej torebki to, czego właśnie
potrzebuje? Cud!
Wronka/02/Misiek /98/ Wojtek/91/Jano/89/ Image
rycerzowa
naczelny amerykanista
Posts: 1454
Joined: 20 Jun 2007, 23:40
Contact:

Post by rycerzowa »

każdy kto kopie nas w dupę przesuwa nas odrobinę do przodu!
zuska_
chochlik domowy
Posts: 3556
Joined: 19 Jun 2007, 15:29
Contact:

Post by zuska_ »

mam nadzieję ,że nikogo nie obrażę:

Twoja stara ciągnie rzepe w familiadzie
Twoja stara ma stragan na allegro
Twoja stara robi kompoty z ziemniaków!!!
Twoja stara jest taka gruba , ze jak chodziła do szkoły to siedziała obok wszystkich
Twoja stara nie ma znaku zodiaku


"Lepiej nie odzywać się wcale i tylko wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"
(Mark Twain)
zuska_
chochlik domowy
Posts: 3556
Joined: 19 Jun 2007, 15:29
Contact:

Post by zuska_ »

acha Capri tez tak mysle.chciałam sobie z tego nawet machnąć sygnaturkę ale jak by to wygladalo przy moim ciąłgłym mieleniu ozorem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Q-mamma
epikurejka w rozpaczy
Posts: 6147
Joined: 16 Jun 2007, 11:46
Location: Tychy
Contact:

Post by Q-mamma »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wronka/02/Misiek /98/ Wojtek/91/Jano/89/ Image
juka
Generalissimus domownikuss
Posts: 1339
Joined: 16 Jun 2007, 11:34
Location: kaszebszci ;-)
Contact:

Post by juka »

Capri, swego czasu słyszałam jeszcze : twoja stara klaszcze u Rubika i twoja stara ma 0 znajomych w naszej-klasie :mrgreen:
User avatar
SirMich
domownik
Posts: 198
Joined: 22 Apr 2008, 19:58
Contact:

Post by SirMich »

Autentyk osobiście zasłyszany na placu zabaw:

Tata asekuruje kilkuletnią córę wchodzącą po drabince na drewniany zamek. I poucza ją w te słowa:
"Kochanie nie puszczaj się bo cię będzie pupa bolała" :mrgreen: :mrgreen:
Uwierzcie, trudno było zachować powagę. Jak to przy okazji tata sprzedał córze mądrość na całe życie :twisted: :twisted: :twisted:
Współtwórca trzech filarów nowej generacji... zwieńczonych koroną
II połówka lokalnej aktywistki
argento1967
od zawsze z Argentyną!!!
Posts: 3928
Joined: 26 Nov 2007, 13:53
Location: BIAŁYSTOK
Contact:

Post by argento1967 »

Na pochyłe drzewo i Salomon nie naleje... :mrgreen:
życie...
jola
zorga domowa
Posts: 6661
Joined: 15 Jun 2007, 14:57
Location: Wrocław
Contact:

Post by jola »

Twoja stara jest taka gruba , ze jak chodziła do szkoły to siedziała obok wszystkich
:lol: :lol:
słuchajcie, ale jak mozna nie mieć znaku zodiaku - tego nie rozumiem :566: :566:
wytłumaczycie???
Image
argento1967
od zawsze z Argentyną!!!
Posts: 3928
Joined: 26 Nov 2007, 13:53
Location: BIAŁYSTOK
Contact:

Post by argento1967 »

Jola Ty prowokatorko...nic z tego żadnych tłumaczeń... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
życie...
juka
Generalissimus domownikuss
Posts: 1339
Joined: 16 Jun 2007, 11:34
Location: kaszebszci ;-)
Contact:

Post by juka »

argento1967 wrote:Na pochyłe drzewo i Salomon nie naleje... :mrgreen:
...ale kto rano wstaje....ten leje jak z cebra :P
argento1967
od zawsze z Argentyną!!!
Posts: 3928
Joined: 26 Nov 2007, 13:53
Location: BIAŁYSTOK
Contact:

Post by argento1967 »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
życie...
rycerzowa
naczelny amerykanista
Posts: 1454
Joined: 20 Jun 2007, 23:40
Contact:

Post by rycerzowa »

Kto pod kim dołki kopie... ten awansuje.
jola
zorga domowa
Posts: 6661
Joined: 15 Jun 2007, 14:57
Location: Wrocław
Contact:

Post by jola »

bardzo podoba mi się cytat:
myslę, że jestem (zgadnijcie skąd??;)
Image
User avatar
Q-mamma
epikurejka w rozpaczy
Posts: 6147
Joined: 16 Jun 2007, 11:46
Location: Tychy
Contact:

Post by Q-mamma »

:roll: :roll: :P

to dodam jeszcze inne moje dzieła:
Człowiek to brzmi durnie.
Nic co obce nie jest mi ludzkie.
Last edited by Q-mamma on 09 Aug 2008, 23:14, edited 1 time in total.
Wronka/02/Misiek /98/ Wojtek/91/Jano/89/ Image
rycerzowa
naczelny amerykanista
Posts: 1454
Joined: 20 Jun 2007, 23:40
Contact:

Post by rycerzowa »

Nowe przypadki:

8.Intymnik - kto z kim?
9.Wygryznik - kto kogo i dlaczego?
rycerzowa
naczelny amerykanista
Posts: 1454
Joined: 20 Jun 2007, 23:40
Contact:

Post by rycerzowa »

Dlaczego na koniec pieniędzy zostaje jeszcze tak dużo miesiąca?
rycerzowa
naczelny amerykanista
Posts: 1454
Joined: 20 Jun 2007, 23:40
Contact:

Post by rycerzowa »

Życie to tylko krótka przerwa w śmierci. (Z jakiegoś filmu ostatnio w tv).
rycerzowa
naczelny amerykanista
Posts: 1454
Joined: 20 Jun 2007, 23:40
Contact:

Post by rycerzowa »

E tam, medale. Chińskie podróbki...
User avatar
Q-mamma
epikurejka w rozpaczy
Posts: 6147
Joined: 16 Jun 2007, 11:46
Location: Tychy
Contact:

Post by Q-mamma »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: świetne
Wronka/02/Misiek /98/ Wojtek/91/Jano/89/ Image
zuska_
chochlik domowy
Posts: 3556
Joined: 19 Jun 2007, 15:29
Contact:

Post by zuska_ »

mój ulubiony Julek Tuwim :
Aby poznać się z najdalsza rodziną, wystarczy się wzbogacić.

Najpierw zaszło słońce, potem zaszedł fakt, a w rezultacie, ona.
rycerzowa
naczelny amerykanista
Posts: 1454
Joined: 20 Jun 2007, 23:40
Contact:

Post by rycerzowa »

Mój ukochany mąż:
" Nie ma takiego cudzego nieszczęścia, którego nie bylibyśmy w stanie znieść".
User avatar
Q-mamma
epikurejka w rozpaczy
Posts: 6147
Joined: 16 Jun 2007, 11:46
Location: Tychy
Contact:

Post by Q-mamma »

Nie ukrywajmy :
Prawdziwych nieprzyjaciół poznaje się w biedzie. :mrgreen:
Wronka/02/Misiek /98/ Wojtek/91/Jano/89/ Image
rycerzowa
naczelny amerykanista
Posts: 1454
Joined: 20 Jun 2007, 23:40
Contact:

Post by rycerzowa »

Co? Ja nie zerwę z hazardem? A chcesz się zalożyć?!
User avatar
Q-mamma
epikurejka w rozpaczy
Posts: 6147
Joined: 16 Jun 2007, 11:46
Location: Tychy
Contact:

Post by Q-mamma »

Co masz zjeść jutro zjedz dziś , co masz zrobić dziś zrób jutro...
Wronka/02/Misiek /98/ Wojtek/91/Jano/89/ Image
User avatar
dudi
ptak paradoksalny
Posts: 1643
Joined: 05 Dec 2007, 10:02
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by dudi »

Lepiej mieć tasiemca niż żadnego życia wewnętrznego...
zuska_
chochlik domowy
Posts: 3556
Joined: 19 Jun 2007, 15:29
Contact:

Post by zuska_ »

Najważniejsze rzeczy są zwykle proste, proste - zawsze najtrudniejsze.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users