Born in the PRL ;-))
-
agnieszka
- Generalissimus domownikuss
- Posts: 1856
- Joined: 22 Jun 2007, 00:41
- Contact:
Re: Born in the PRL ;-))
dzieki Monika....wzruszylam sie ..... 
- Małgorzata32
- Generalissimus domownikuss
- Posts: 2729
- Joined: 14 Apr 2008, 22:39
- Contact:
-
michał
- Gazda z Farfurni
- Posts: 2480
- Joined: 07 Aug 2007, 10:56
- Location: tam, gdzie wrony zawracają
- Contact:
Re: Born in the PRL ;-))
A u mnie nie chodzi :(
--------------------------------------------------
Pawik, Hancia, Niela, Bisia, Łudeczka i Tysia
Pawik, Hancia, Niela, Bisia, Łudeczka i Tysia
-
Babka4
- Generalissimus domownikuss
- Posts: 1733
- Joined: 21 Jun 2007, 10:25
- Location: Toruń
- Contact:
Re: Born in the PRL ;-))
DZIĘKI
super wycieczka do przeszłośći
tak było
to moje dzieciństwo
proszek IXI, oranżada, pistolet na korki
bloki z wilkiej płyty...
szaro, buro na podwórku
ale byliśmy szcęśliwi
o wiele bardziej niż moje dzieci
z komputerem, lego, barbie i 15 parami spodni każde!
super wycieczka do przeszłośći
tak było
to moje dzieciństwo
proszek IXI, oranżada, pistolet na korki
bloki z wilkiej płyty...
szaro, buro na podwórku
ale byliśmy szcęśliwi
o wiele bardziej niż moje dzieci
z komputerem, lego, barbie i 15 parami spodni każde!
4 dzieci od 21 do 13 lat (2018 r.)
półetatowa kura domowa ;)
półetatowa kura domowa ;)
-
agnieszka
- Generalissimus domownikuss
- Posts: 1856
- Joined: 22 Jun 2007, 00:41
- Contact:
Re: Born in the PRL ;-))
cc
mnie sie tutaj tak troche udaje wrocic do tych czasow i ze szczescia mi puchnie serce jak widze zwykla,szalencza zabawe wielu dzieci w roznym wieku co sie swietnie razem bawia na piaszczystym powietrzu
no,wlasnie czlowiek mial do dyspozycji fanatzje i pol osiedla mniej wiecej rowiesnikow chetnych i gotowych do zabawy,Babka4 wrote:DZIĘKI
super wycieczka do przeszłośćitak było
to moje dzieciństwo
ale byliśmy szcęśliwi
o wiele bardziej niż moje dzieci
z komputerem, lego, barbie i 15 parami spodni każde!
mnie sie tutaj tak troche udaje wrocic do tych czasow i ze szczescia mi puchnie serce jak widze zwykla,szalencza zabawe wielu dzieci w roznym wieku co sie swietnie razem bawia na piaszczystym powietrzu
Who is online
Users browsing this forum: No registered users