Born in the PRL ;-))

Post Reply
agnieszka
Generalissimus domownikuss
Posts: 1856
Joined: 22 Jun 2007, 00:41
Contact:

Re: Born in the PRL ;-))

Post by agnieszka »

dzieki Monika....wzruszylam sie ..... :-)
User avatar
Małgorzata32
Generalissimus domownikuss
Posts: 2729
Joined: 14 Apr 2008, 22:39
Contact:

Re: Born in the PRL ;-))

Post by Małgorzata32 »

Dawnych wspomnień czar... :D Dzięki!
szczęśliwa mama szóstki
michał
Gazda z Farfurni
Posts: 2480
Joined: 07 Aug 2007, 10:56
Location: tam, gdzie wrony zawracają
Contact:

Re: Born in the PRL ;-))

Post by michał »

A u mnie nie chodzi :(
--------------------------------------------------
Pawik, Hancia, Niela, Bisia, Łudeczka i Tysia :))
Babka4
Generalissimus domownikuss
Posts: 1733
Joined: 21 Jun 2007, 10:25
Location: Toruń
Contact:

Re: Born in the PRL ;-))

Post by Babka4 »

DZIĘKI
super wycieczka do przeszłośći
tak było
to moje dzieciństwo
proszek IXI, oranżada, pistolet na korki
bloki z wilkiej płyty...
szaro, buro na podwórku
ale byliśmy szcęśliwi
o wiele bardziej niż moje dzieci
z komputerem, lego, barbie i 15 parami spodni każde!
4 dzieci od 21 do 13 lat (2018 r.)
półetatowa kura domowa ;)
agnieszka
Generalissimus domownikuss
Posts: 1856
Joined: 22 Jun 2007, 00:41
Contact:

Re: Born in the PRL ;-))

Post by agnieszka »

cc
Babka4 wrote:DZIĘKI
super wycieczka do przeszłośćitak było
to moje dzieciństwo

ale byliśmy szcęśliwi
o wiele bardziej niż moje dzieci
z komputerem, lego, barbie i 15 parami spodni każde!
no,wlasnie czlowiek mial do dyspozycji fanatzje i pol osiedla mniej wiecej rowiesnikow chetnych i gotowych do zabawy,
mnie sie tutaj tak troche udaje wrocic do tych czasow i ze szczescia mi puchnie serce jak widze zwykla,szalencza zabawe wielu dzieci w roznym wieku co sie swietnie razem bawia na piaszczystym powietrzu :mrgreen:
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users